• +355 69 223 7527
  • Rr. Stavri Themeli, Pallati “Kompleksi Shushica”
  • Oraret, 9:00 PD -21:00 MD

Zani Pepa

ZANI PEPA / TRAJNER BOKSI Zani PEPA eshte nje nga trajneret me te rinj te stafit. Zani eshte njekohesisht edhe boksier aktiv. Ai per here te pare i ka veshur dorezat tek Arena Boxing Club & Fitness dhe eshte bere nje suport i forte i grupit te trajnereve. Karakterizohet nga qetesia dhe cdo dite punon... LEARN MORE

Griselda Torollari

GRISELDA TOROLLARI / TRAJNERE BOKSI (2 votes, average: 5.00 out of 5)Loading... Griselda Torollari eshte trajnere e boksit per femrat. Griselda pas suksese te medhaja ne boksin amator tani ndeshet si profesioniste. Ajo studion tek Universiteti i Sporteve Tirane dhe ka pasion te ndaj dijet e eksperiencen e saj me vajzat e reja per ti... LEARN MORE

Albi Sorra

ALBI SORRA / TRAJNER (3 votes, average: 5.00 out of 5)Loading... Albi “Too Smart” SORRA eshte udheheqesi i ekipit dhe luan rolin e trajnerit dhe boksierit njekohesisht. Ai ka nje eksperience 16 vjecare dhe ka zhvilluar rreth 130 ndeshje ne boksin amator. Rezulatet e tij me te larta jane : Kampion i 6-fishte Kombetar dhe... LEARN MORE

Fatjon Sorra

FATJON SORRA / TRAJNER BOKSI (3 votes, average: 5.00 out of 5)Loading... Fatjon Sorra - 2 here kampion kombetar per te rritur, 1 here kampion kombetar per te rinj dhe 2 here kampion kombetar per para te rinj. Fatjoni eshte shpallur shume here fitues edhe ne shume turne nderkombetare dhe eshte i njohur si per... LEARN MORE

Marina Tasho

MARINA TASHO / MULTI-FIT (3 votes, average: 5.00 out of 5)Loading... Marina Tasho - Ka mbaruar studimet e larta dhe ka marre titullin master shkencor tek Universiteti i Sporteve ne tirane. Marina ka eksperience me shume se 6 vjet ne sferen e fitness (aerobi, pilates, aquagym, squat, personal training etj.). Ajo ka qene ish basketbolliste... LEARN MORE